Elemento video & audio

Meisterklase – audio kompresēšana un EQ

Audio kompresēšanas un EQ meistarklase

CREATIVELIVE organizē bezmaksas divu dienu meistarklasi: “Audio kompresēšana, dinamika un EQ” (Compression & EQ Master Class). Meistarklase notiks angļu valodā un skatāma bezmaksas tikai tiešraides laikā t.i. no 27. oktobra līdz 28. oktobrim. Tā sāksies plkst. 19.00 pēc Latvijas laika un turpināsies līdz plkst. 2.00 nākamajā rītā. CREATIVELIVE nodrošinās arī bezmaksas semināra atkārtojumus Eiropas laika zonai. Atkārtojumi sāksies plkst. 8.00 nākamajā rītā un tiks raidīti visu dienu līdz nākamā semināra sākumam ASV, t.i., līdz plkst. 19.00 pēc Latvijas laika.

Meistarklasi vadīs ir Graham Cochrane – audio miksēšanas inženieris no Floridas, kurš skaņas ieraksta amatieriem vislabāk pazīstams ar savu izglītojošo resursu TheRecordingRevolution.com. Viņam agras jaunības aizrautība ir pāraugusi profesijā. Profesionalitāti apliecina augstskolas diploms audio producēšanā un vairāku gadu pieredze mūzikas ierakstu veidošanā.

Meistarklase veltīta divām svarīgām audio apstrādes koncepcijām – skaņas kompresijai un EQ. Lai gan primārā meistarklases mērķauditorija ir mūzikas ieraksta entuziasti, šeit apskatītās tēmas var noderēt arī tiem, kuri tiecas nodrošināt labāku skaņu savai filmai.