Elemento video & audio

Fotogrāfiju apstrāde

Fotografēšana tiek veikta ar kvalitatīvu Nikon fototehniku un bildes tiek ierakstītas 14-bitu RAW režīmā, kas vēlāk nodrošina paplašinātas fotogrāfijas koriģēšanas iespējas. Ar bilžu kolekciju tiek veiktas sekojošas darbības:

  • Atlasītas labākās fotogrāfijas;
  • Veikta malu fotogrāfiju apgriešana, precizējot kadrējumu;
  • Koriģēts baltā balanss, ekspozīcija, kontrasts, krāsas, utt.
  • Nepieciešamības gadījumā atsevišķām bildēm tiek veikta retuša;

Visbeidzot fotogrāfijas tiek konvertētas vajadzīgajā formātā (piemēram, JPEG vai TIF). Parasti piedāvājam divus fotografiju izmērus:

1) e-videi – skatīšanai datoros, uz dažādiem ekrāniem un ievietošanai sociālajos portālos (Facebook, Picasa uc.), kā arī sūtīšanai caur e-pastu tuviniekiem, paziņām vai kolēģiem;

2) papīrdrukai – drukāšanai pie fotodrukas pakalpojumu sniedzējiem, tā lai katrs pats var tālāk pasūtīt savus foto drukātā veidā, likšanai albūmos utml.

Sakarā ar to ka www.draugiem.lv portāla galerijā tiek rādītas maza izmēra (zemākas izšķirspējas) foto, tiek zaudēta daļa no fotogrāfijas sākotnējā asuma. Eksperimentāli noskaidrots, ka rezultāts ir labāks, ja aušupielādēta tiek bilde, kas precīzāk atbilst draugiem.lv galerijas bilžu izmēram.  Nepieciešamības gadījumā varam piedāvāt arī šo izmēru.

Nepieciešamības gadījumā fotogrāfijas varam apvienot animētā slīdrādē (SlideShow).