Elemento video & audio

Video uzņemšana

Foto un video - Deju koncerts un deju uzvedums Lec Saulite

Veicam Jūsu pasākuma filmēšanu. Pieredze konferenču, semināru, mācību materiālu, interviju, koncertu, modes pasākumu un kāzu filmēšanā.

Elemento piedāvā video pakalpojumus no filmēšanas un materiāla pēcapstrādes līdz gatavam ierakstam DVD, Blu Ray diskā vai HD failam interneta vietnē.

Filmēšanas tehnika – filmējam pasākumus ar profesionālām JVC HD kamerām, kas ieraksta video Full HD izšķirtspējā XDCAM formātā 35Mbps. Filmēšanas skatupunktu dažādošanai izmantojam vairākas – parasti divas līdz četras kameras.

Uzlabotai skaņas ieraksta kvalitātei lietojam atsevišķu Roland skaņas ieraksta ierīci ar kvantēšanas soli 24biti un diskretizācijas frekvenci līdz 96kHz un atsevišķu lielas diafragmas kondensatoru mikrofonu. Interviju scenārijam izmantojam bezvadu lavalier vai rokas dinamisko mikrofonu.

Mūsu filmēšanas komplekts ietver arī divus (800W, 3200K) gaismas avotus ar 90cm astoņstūra gaismas difuzoru un durtiņām gaismas ierobežošanai.

Videomateriāla montāžu veicam profesionālās nelineārās video montāžas sistēmās Grass Valley Edius Pro un Sony Vegas Pro.

Klients videomateriālu varēs saņemt sev vēlamajā formātā MPEG4 augstas izšķirtspējas fala veidā, DVD Video vai BluRay formātos.

Dažus mūsu video paraugus esam ievietojuši Youtube kanālā