Elemento video & audio

Fotogrāfijas pamati 2018 – semināra tiešraide

Photo Fundabmentals

Creativelive piedāvā jaunu piecu dienu semināru: „Fotogrāfijas pamati 2018” – Fundamentals of Photography 2018. Kursu vadīs Džons Grīngo – John Greengo – fotomākslinieks ar vairāk kā 30 gadu pieredzi fotografēšanā. Kursā jūs uzzināsiet par to, kā izmantot modernos digitālo fotoaparātu funkcijas teicamas kvalitātes fotogrāfiju iegūšanai. Kurss ir paredzēts ne tikai foto iesācējiem, bet arī tiem, kuriem jau ir sava profesionāla fototehnika un viņi ilgstoši to lieto, bet tomēr līdz galam nav izpētījuši visas funkcijas. Pasniedzēja mācīšanas stils ir izteikti vizuāls un kurss satur ļoti daudz uzskates materiālu, animāciju kā arī fotogrāfiju piemēru.

Kursa gaitā lektors iepazīstinās ar:

  • digitālo fotoaparātu manuālo režīmu izmantošanas niansēm t.sk. slēdža ātruma, diafragmas, sensora jūtības, fokusa iestatījumu ietekmi uz foto kvalitāti;
  • dabīgā apgaismojuma izmantošanas un mākslīgā apgaismojuma pielietošanas noslēpumiem;
  • kadra kompozīcijas veidošanu un fotogrāfa prasmi – pamanīt labas fotogrāfijas iespējas savā apkārtnē;
  • foto failu apstrādi un koriģēšanu datorā;
  • digitālo fotoaparātu, objektīvu izvēli atbilstoši fotogrāfijas žanriem.

Tiešraide notiks angļu valodā un video straumi bez maksas varēs vērot no 22. janvāra līdz 27. janvārim sākot ar plkst. 19.00 un līdz 2.00 rītā pēc Latvijas laika. CREATIVELIVE parasti nodrošina arī bezmaksas raidījumu atkārtojumus Eiropas laika zonai, t.i. iepriekšējā vakara semināru var skatīt nākamajā rītā sākot ar plkst. 8.00. Kamēr tiešraidē, seminārs ir skatāms bez maksas.

Video ievadu un detalizētu programmu no iepriekšējā kursa, kas ierakstīts 2016.gadā, var apskatīt Creativelive video arhīvā.

Džona Grīngo personīgā tīmekļa vietne:

Džona Grīngo Facebook lapa