Elemento video & audio

Dokumentālu īsfilmu uzņemšana – semināra tiešraide

Dokumentālu īsfilmu uzņemšana

CREATIVELIVE piedāvā jaunu bezmaksas tiešsaistes semināru: „Dokumentālu īsfilmu uzņemšana” – Shooting Documentary Short Films. Creativelive ir sarūpējis saulgriežu dāvanu – iespēju noskatīties šī semināra tiešraidi 19. jūnijā visiem dokumentālu īsfilmu tapšanas interesentiem. Tiešraide notiks angļu valodā un videostraumi varēs vērot no plkst. 19.00 vakarā līdz 2.00 rītā pēc Latvijas laika. CREATIVELIVE parasti nodrošina arī bezmaksas raidījumu atkārtojumus Eiropas laika zonai, t.i. iepriekšējā vakara semināru nākamajā rītā sākot ar plkst. 8.00.

Semināru vadīs Grifins Hamonds – režisors, kurš šobrīd filmē un montē video stāstus kanālam Bloomberg Politics. Viņš ir filmējis un montējis godalgoto dokumentālo filmu Sriracha. Tiem, kuri YouTube ir meklējuši padomus un apmācības materiālus par filmu izņemšanu Grifins varētu būt jau pazīstams, jo vairāk kā 5 gadus viņš uzturējis kanālu Indy Mogul, kurā publicēti simtiem noderīgu padomu un ieteikumu video veidošanā. Grifins ir mācījies filmu uzņemšanu Ņujorkas Universitātē, ieguvis maģistra grādu komunikāciju zinībās Ilinoisas Universitātē. Interesanti, ka apmēram ceturtā daļa no viņa ienākumiem gadu gaitā ir bijusi no kāzu video filmēšanas un kāzu video stāstu veidošanas.

ARVE Error: Mode: lazyload not available (ARVE Pro not active?), switching to normal mode

Tiešraides seminārā Jūs uzzināsiet kā:

  • Nofilmēt kvalitatīvu videomateriālu ar mazbudžeta tehniku;
  • Ietvert materiālā visas pamatlietas, kas nepieciešamas gatavā produkta izplatīšanai tiešsaistē vai iekļaušanai TV ziņās;
  • Sagatavot uzņēmumu vajadzībām atbilstošu videomateriālu;
  • Atrast auditoriju savam darbam un monetizēt izveidoto videomateriālu.

Uzzināsiet noderīgus video rediģēšanas paņēmienus un gūsiet priekšstatu par ētisko, juridisko atbildību dokumentālo filmu veidošanā.

Griffins dalīsies pieredzē un atziņās, par gaismošanu, kadrēšanu un intervēšanu tā, lai rezultātā Jūs iegūtu izmantojamu videomateriālu, kuru vēlāk ir viegli montēt. Grifins parādīs vienas dienas filmētos klipiņus un izstāstīs precīzi, kas jādara, lai no šī materiāla izveidotu dokumentālu īsfilmiņu un iekļautos nospraustajos termiņos.

Seminārs palīdzēs Jums izveidot jēgpilnus stāstus, kas izskatās lieliski un būs pārdodami, pie tam radot tos ierobežota budžeta apstākļos.

Papildus resursi

Grifina Hamonda personīgā tīmekļa vietne:

Grifina Hamonda YouTube kanāls un vimeo video.

Žurnāla videomaker raksts par dokumentālo filmas “Sriracha” tapšanu .

Filmas režisora komentāri par filmas Sriracha uzņemšanu