Elemento video & audio

Filmu veidošana partizāņu stilā

Guerilla Filmmaking - Filmu veidošana partizāņu manierē

CREATIVELIVE organizē bezmaksas trīs dienu tiešsaistes semināru: “Filmu veidošana partizāņu stilā (Guerilla Filmmaking). Seminārs būs angļu valodā un skatāms bezmaksas tikai tiešraides laikā t.i. no 11. augusta līdz 13. augustam. Seminārs sāksies plkst. 19.00 pēc Latvijas laika un turpināsies līdz plkst. 2.00 nākamajā rītā. CREATIVELIVE nodrošinās arī bezmaksas semināra atkārtojumus Eiropas laika zonai. Atkārtojumi sāksies plkst. 8.00 no rītā un tiks raidīti visu dienu līdz nākamā semināra sākumam ASV t.i. līdz plkst. 19.00 pēc Latvijas laika.

Semināra autors ir Ryan Connolly – scenārists un producents, kurš tīmeklī plaši pazīstams ar ar savu šovu Film Riot. Šī semināra laikā Rajans (Rayan) iepazīstinās Jūs ar filmas veidošanas procesu no idejas līdz gatavam produktam. Ietvertais tēmu loks: scenārija rakstīšana, kadru plānošana, filmēšanas vietu izpēte, filmēšanas process, darbs ar filmēšanas komandu, dabīgās un mākslīgās gaismas izmantošana, kompozīcija, audio ierakstīšana un pēcapstrāde, video pēcapstrāde un specefektu pievienošana, kā arī daudz kas cits.

Semināra mērķauditorija ir gan filmu veidošanas iesācēji gan arī praktiķi, kuri vēlas pilnveidot savas filmu uzņemšanas prasmes.